Výcvikový tábor PECKA 2009 (ČR)

17.09.2009 00:00

Rozhodli sme sa s babmi Aďkou a Nikou, že naše zlatíčka veľké berňácke trošku zaktivizujeme a prihlásili sme našu skvadrónu na túto úžasnú akciu. Brekuš pre tentokrát ostala s chlapským osadenstvom doma sama ako jediná zastupiteľka "nežného pohlavia".  Cesta prebiehala relatívne dobre ak pominiem fakt "šoférujúceho" Atosa (tam aj naspäť samozrejme..). No...ono mať dvoch "mastodontov" umiestnených na zadných sedačkách, nie je žiadna sláva, ale to by bolo, aby nebolo a nedopadlo dobre!  Prostredie bolo náádherné, ľudia úžasný, psíci rovnako, bol to úžasný pohľad na toľko trikolór. Absolvovali sme výcvik, vystavovanie, urobili sme si výlet na hrad a do okolitého lesa. Oddýchli sme si a bolo nám veľmi fajn. Na našu pohodu sa môžete opäť pozrieť

—————

Späť