CACIB Nitra

08.06.2009 00:00

V tento krásny a slnečný deň sme sa zúčastnili s Brekuš výstavy  s veľmi pekným hodnotením VN1 - Brekuška sa predviedla veľmi pekne, už jej to ide aj na stole, čo sa podpísalo aj pod pekný posudok. Deň sme si pekne užili a porobili aj pekné fotky s našimi veľkými berňáckymi kamoškami /viac vo fotogalérii/

—————

Späť