V tento krásny a slnečný deň sme sa zúčastnili s Brekuš výstavy s veľmi pekným hodnotením VN1 - Brekuška sa predviedla veľmi pekne, už jej to ide aj na stole, čo sa podpísalo aj pod pekný posudok. Deň sme si pekne užili a porobili aj pekné fotky s našimi veľkými berňáckymi kamoškami
/viac vo fotogalérii/
—————